| Roxyr a întrebat:

Am un coleg de clasa caruia ii place sa ma gadile, in ore il surprind holbandu-se la mine (intentionat, pentru ca stie ca ma evervez-de fapt imi place), in orele in care avem ore in laboratorul de info se aseaza langa mine, ma roaga sa il ajut la unele lucrari... El crede ca am prieten ( desi nu am ) si ultima data cand am vorbit la telefon mi-a zis sa-l salut pe prietenul meu din partea lui (el credea ca vorbesc cu prietenul). In fiecare zi apare brusc in fata mea si ma sperie, uneori vine pe la spatele meu si imi vorbeste in ureche, imi aduce haina de la cuier, ma ajuta la info si multe alte chestii. Dar el are prietena de mai mult timp, si chiar nu stiu ce sa cred, de ce imi face toate astea?! Ma place?

Răspuns Câştigător
| nesatori a răspuns:

Pai 50% sanse sa te placa 50% sanse sa isi doreasca sa fiti doar BFF...Ma rog dupa parerea mea as crede ca te cam placewinking laughing Daca vrei sa fi cu el sau ceva fal sa inteleaga ca nu ai prieten sau ca te-ai despartit de el (alegerea ta)winking Oricum fac pariu ca el nu e asa cu toate fetele din clasa ta (banuiesc) Cred ca pe tine te considera una mai speciala Bafta :*

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este un baiat de gasca. Este posibil sa te placa si pe tine.

| kynet a răspuns:

rolling on the floor))) deci asta cu imi aduce haina de la cuier e de hall of fame rolling on the floor))))))))

pe vremea mea se dadea flori la o fata...ciocolata altcumva o agatai. in ziua de azi ii aduci haina de la cuier rolling on the floor

| nesatori a răspuns (pentru kynet):

Incearca si el sa faca un gest frumos laughing)

| Maya275 a răspuns:

Cred ca te place.