| WrongPassword a întrebat:

Buna,
Am un coleg pe care il plac majoritatea fetelor, ne intelegem foarte bine, radem impreuna, mergem la scoala/acasa amandoi si nu stiu daca ma place sau nupuppy dog eyes Ieri i-am spus ca nu mai putem merge amandoi ca ma duc cu altcineva si s-a intristat, ma intreba da cu cine te duci si i-am spus "Nu vrei sa-ti spun si ce fachee hee"si a ramas sa mergem azi puppy dog eyesEl asa se comporta destul de ok cu mine, spunem bancuri, in ore ne desenam unul pe altullaughingdar na nu stiu ce sa credpuppy dog eyesVoi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te lăsa cucerită de atmosferă, vezi lucrurile la rece. Concurența este mare dacă îl plac multe fete, la rândul lui se poate juca cu sentimentele lor și nu cred că ai vrea să fii o victimă sentimentală. Mai lasă timpul să treacă și nu-i mai lua toate mofturile/capriciliile în seamă.
Pa, pa.

8 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Ne-ai dat prea putine indicii, ca sa ne dam seama daca te place sau nu. Cred ca cel mai bine ar fi, sa-i spui ca-l placi. Daca va intelege-ti, atunci totul e ok, va reactiona bine, indiferent daca te place sau nu.

| WrongPassword explică (pentru Crisu):

Inainte sa-i spun eu, mi-a spus el :X Suntem impreunaaa love struckx uuu :*

| Crisu a răspuns (pentru WrongPassword):

Ma bucur pentru tine! :*

| elasexygagica a răspuns:

Ai fost penala rau la faza cand i-ai zis ca te duci acasa cu altcineva, nesimtito

| WrongPassword explică (pentru elasexygagica):

Pai mai „sexoaso" laughing chiar m-am dus cu altcinevawinking zi-mi ca ai mai mult de 12 ani laughing LOL

| serendipity8300 a răspuns:

E bine sa mai astepti sa vezi care e urmatorul lui pas deocamdata se comporta ca un prieten grijuliu.

| DoarOumbra a răspuns:

Pai dupa cum ai spus clar te place, ca nu are cum sa faca asa doar pentru ca sia pierdut o zii partenerul de mers acasawinking.Eu zic sa va spuneti mai bine sentimentele.E cel mai corect asa.Frica asta de a fi refuzati este absolut ceva groaznic de indurat sincer sa fiu pentru mine.Mai bine zii cal placi si o sa vezi ca si el o sa zica. Daca e asa cum spui tu el chiar te place.

Răspuns utilizator avertizat