| ramona11ramona a întrebat:

Buna!

Am un f bun amic si imi cam place de el si el incearca sa ma faca geloasa dar bff mi-a sp ca stie de la cumnatul ei care este nasul amicului ca ii place f mult de mine si vrea sa ma faca geloasa si dupa sa stea cu mine

Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| Virkno a răspuns:

Cel mai bine ar fi ca el sa faca miscarea, adica sa se puna cu tine si faza asta cu facutu persoanei iubite geloasa mi se pare o prostie, batei si u niste apropouri genu ma placi nu stiu si dupa asta cred ca o sa-si dea el seama ce e de facut mai incolowinking

| Vanesituca a răspuns:

Nu-i da atentie joaca-i rolul fa-l pe el gelos :* bafta:*

| RaLuK05 a răspuns:

Ar trebui sa intri in jocul lui, sa incerci sa-l faci tu pe el gelos si o sa vezi cum va reactiona.Succes!happy

| Iov a răspuns (pentru RaLuK05):

Corect! Ce plan diabolic laughing

| ramona11ramona explică (pentru RaLuK05):

L-am facut gelos si a venit m-a luat de langa acel baiat si ne-am dus intr-un loc mai retras si m-a sarutat si a zis ca innebunit cand m-a vazut langa tipul acela si mia jurat ca ma iubeste si ca nu ma va insela nici o data!

Il iubesc!:X:X:*

| ramona11ramona explică:

Am sa incerc sa il fac gelos cu un coleg de al lui care stiu ca ma place