| anonim_4396 a întrebat:

Am un fetish pentru picioarele fetelor, sa le sarut, miros doar ca nu am apucat sa incerc inca.Am o curiozitate... picioarele fetelor miros la fel ca cele ale baietilor?

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nuuu, picioarele fetelor nu put a branza mucegaita gasita in interiorul unui ou clocit. Miros a lacramioare

| Violleta2022 a răspuns:

Doar niste picioare nespalate, miros!
Ca-n rest, ar trebui sa miroasa frumos, ca si sapunul sau gelul de dus cu care te speli.

| zJack a răspuns (pentru Violleta2022):

Si daca fata sta incaltata 10 ore e vreo diferenta de miros intre picioarele baietilor si cele ale fetelor?

| Violleta2022 a răspuns (pentru zJack):

Daca are ciuperca bacteriana da, este diferent mirosul, ca put dupa cateva ore de transpiratie.
Dar, tinand cont ca fetele poarta sandale vara si baietii nu, sansele ca o fata sa faca bacterie la picioare, este mult mai mica, comparat cu un baiat/barbat care este incaltat si transpira vara enorm in tenis, pantof sau ce incalta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, miros a levãnticã si au un gust minunat.

| DZew a răspuns:

Pentru inceput incearca, o sa-ti dispara fetish-ul.

| zJack a răspuns (pentru DZew):

Tu ai incercat?

| zJack a răspuns (pentru DZew):

Ai incercat?