| anonim_4396 a întrebat:

Am un fetish pentru picioarele fetelor....cum as putea convinge o fata sa ma lase sa ii miros picioarele?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai bani te lasa sa faci si asta

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

După ce le miroși intri și între ele, sau te limitezi doar la atât?
Fiindcă nu faci nimic rău, îi spui cum stă treaba, că ai tu un pitic mic care făcea baie într-un ibric.

| Plato a răspuns:

Caută comunități de fetișisti.

| Goete a răspuns:

Daca prinzi o nespalata, o mirosi asa cum isi da jos pantofii.

| mastadont a răspuns:

E simplu, o întrebi. Problema e că nu multă lume are asemenea fetishuri și s-ar putea să fii respins. Îți recomand să cauți forumuri dedicate pentru astfel de fetishuri și să întrebi pe acolo, poate se găsește vreo fată care să îți satisfacă nevoia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Convinge? Suna penibil.
Pur si simplu gasesti o fatã care sa faci sex regulat si cu timpul incepi singur sa-ti aplici fetisurile. sa discuti cu ea, dupã ce se "ataseaza" de tine.
Nu lingi picioare la oricine...

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca merge asa. In primul rand, poate are vreo 15 ani, deci fata cu sex regulat pică. Mai apoi, chiar daca ar avea prietena, de unde stii ca e deschisa inspre fetisul lui?
Eu cred ca e bine pentru el si "oricine", iar daca i-ar cere una random cu siguranta ar accepta. laughing
Fetișurile nu au legatura neaparat cu sentimentele, sunt un fel de one night stand.

| anonim_4396 explică (pentru Plato):

"iar daca i-ar cere una random cu siguranta ar accepta."
80-98% Probabil n-ar accepta. Pentru ca n-au ele fetisuri de dominatoare. Dacã o face cu o prietena, poate face un sacrificiu pentru el. laughing

| Plato a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ma refeream ca el ar accepta sigur, daca o femeie random i-ar cere.

Răspuns utilizator avertizat