| christos1234 a întrebat:

.Am un prieten care spune mereu ca se excitata cand vede o fata sau ceva erotic, porno credeti ca ar exista o solutie sa elimine aceasta senzatie?

8 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Singura solutie e sa nu se mai uite la nimic erotic, dar cu media in zilele astea, e imposibil.
Masturbarea e totusi utila, elibereaza tensiunea asta sexuala in exces.Dar nu de mai mult de 2 ori pe saptamana.

| Azµre a răspuns:

Să se castreze atunci cu siguranță nu se va mai excita.

| Roxxxxi a răspuns:

Urla hormonii in el.Trebuie sa isi gaseasca o partenera

Răspuns utilizator avertizat
| MetalHead04 a răspuns:

Wtf?! E normal.

| KrEaThYvE a răspuns:

De ce ai vrea sa scapi de aceasta senzatie de excitare... este un lucru normal, toti barbati il au, dar daca chiar vrei sa scapi de aceasta senzatie (nu sunt de acord) in momentul cand iti amintesti ceva excitant schibma repede gandul... adica sa te gandesti la un sport sau la un mecihappy funda?

| Crytek6 a răspuns:

Nu, orice barbat se excita cand vede ceva erotic, mai mult sau mai putin... dar cand vede orice fata pe strada si i se scoala daravela, atunci e o problema laughing

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Da,exista : CASTRAREA! laughing