| anonim_4396 a întrebat:

E normal sa ma trezesc excitata dupa un vis erotic?rolling on the floor

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu inteleg de ce razi, e foarte normal.Nu e normal sa te trezesti excitata dupa un cosmar cu prapastii, de exemplu.Dar dupa un vis frumos, in care vedeai cum esti mangaiata si asa mai departe? E absolut fiziologic!

9 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nimphosmug

| pinkystyleツ a răspuns:

Da este normal.

| Eu_1327 a răspuns:

Da tu nebun'oo e normal...

| Romelya314 a răspuns:

Is tare curioasa cum itit dai u seama ca esti excitatalaughing

| Rasplaprosti17 a răspuns (pentru Romelya314):

Sunt tare curioasa tu cum iti dai seama ca esti excitata?‍♀️ vai de capul tau

| DamonsGirl a răspuns:

...da crd`! laughing[ scuze dar trebuia sa scriu mai mult ca sa pot tr mesajul laughing]

| indira a răspuns:

Nu stiu mie una mi se pare normal, serioas vb si mie mi s-a intamplat de multe ori ba chiar mai mult laughinglaughing ma sa ma trezesc terminata :O:O:Orolling on the floor:*

| oanagabriela20 a răspuns:

Da nebuno :X