| catiy100 a întrebat:

-am un prieten in clasa care ma place si eu il plac, dar el o place si pe cea mai buna prietena a mea. De miercuri ei 2 sunt impreuna, ce sa fac casa ma calmez macar un pic?
- prietenul lui cel mai bun, mie si lui ne spune ca suntem iubiti si ca am facut s., lui ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Prietena ta cea mai buna stia despre asta? Daca da atunci este o foarte mare nesimtita si nu iti este prietena. Spune-i ca tie iti place de baiatul ala de ceva vreme si ca o credeai prietena ta.

7 răspunsuri:
| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Incearca sa te combini si tu cat mai repede sa uiti de el ca altfel daca il iubesti o sa suferi dupa el.Bafta

| BomBonika_9617 a răspuns:

1) catzi ani ai? sunt interesata big grin hmm...thinking 2) n-am inteles prea bine intrebarea tha, dar ma rog incerc sa raspund in felu inc are am inteles big grin Zici ca te place sh sa comb cu pr tha laughing tare multa iubireeeeeee laughing sincer! Asta e atractie? faptul ca teo lasat balta straight face?

uh ce zici? iti place asta? suferi din cauza lui?

in plus dk baiatul ala care zice ca tu cu el ati fk sex impreuna catzi ani are? dk are mai putin de 15winking spune-i sa isi tina bot inchis ca nu stie ce vbwinking! nu stie de capu lui laughing spune asta ca sa te enerveze, logik :tongue:X

Si ca sa nu te mai stresezi din cauza asta nu-i mai da importanta! prefate ca e ''invizibil'' laughing capoi se cuminteste baiatuhee hee

plus ca atunci cand vede ca te enervezi mai tare face asta tongue dar el nu stie ca e insuportabil laughing

Tu ai vr sa te comb ca baiatu ala smug? Dk da, cerei si tu id de mess sau dk il ai sau dk are net desigurtongue si discutati pe mes :p explica-i ca il placi :p

poate se va desparti de pr ta sh se va comb cu tine :*:*:* sper ca ti-am fost de ajutor *:

Funda pls...sad?

| Elena_4068 a răspuns:

Bine calmeaza-te pentru a vreme. Zii acelui prieten ''Da de unde nu vezi ca e cu...''. Dupa ce se despart incearca sa fiicu el.

| catiy100 explică:

Am 12 ani ai el tot 12

| catiy100 explică:

Imi dau seama ca o place pentru ca se da pe langa ea si vrea sa o sarute

| catiy100 explică:

Da, pe amandoua ne place!

| Issabella a răspuns:

Parca ziceai ca te place pe tine nu pe prietena ta.