| lokitaakrisuuu a întrebat:

Buna happy Am un priethen, Si sunthem impreuna de 2 luni. Iar acum 6 luni am mai stat vreo 3 luni impreuna.In timpul asta de 6luni nu ne-am vorbit deloc.si cu greu ne-am impakt.Nu stiu ce sa zic. zice ca m iubeste.incearca s imi arate.toata familia lui stie de mine.si toata lumea. dar are niste chestii care ma fac sa ma indoiesc de sentimentele lui. odata treceam pe strada iar el era cu baietii si unul dintre baieti mi-a zis ca nu vin si eu la prietenul meu.si am venit. dar el se uita la mine si zambea. daca incercam sa-l pup ma evita.si am plect. apoi m`a sunatt si s`a luat de mine ca dc am venit l el. d fata cu toti aceia.si am ramas asa.deoarece toti ne vazusera de multe ori impreuna si toti stiau de noi. m`a mirat asta. ii place mlt sa ma oftice.sa m faca geloasa. ssi cand sunt prea suparata.atunci m impaka.pana nu plang nu face nimiik. nu-l inteleg.chiar m iubeste?big grinVreau si pareri de baieti aici. Nu stiu. vbeste si cu mami.imi poarta de grija;. imi interzice unele lucruri. e gelos. dar ne-am desp de cateva ori.si acum 2 saptamana cand ne-am certat ultima oaraa. mi-a zis ca daca mai gresesc odata nu ne mai impakm. dar asa mi-a zis si data trekta.nu stiu ce sa inteleg.mai mult eu il caut cand ne certam.adica nici nu am incerct sa vad ak el m`ar cauta. dar nu stiu. voi ce ziceti? ma iubeste?crying

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Greu sa intelegi,dar voi incerca.
Baietii intre ei au alte relatii,decat fetele.
Orgoliul lor este enorm si,in fata celorlalti nu vor sa arate ca sunt indragostiti de o fata,asta ar reprezenta o slabiciune si ei,intre ei,se cocosesc care mai de care!
Nu e vorba ca ii e rusine cu tine si,tot ce e posibil,te iubeste,dar cand e vorba de prietenii lui,vrea sa para dur si neinduplecat.Ei,cum sa faca el pe durul,daca apari tu si trebuie sa fie plin de atentii cu tine,in fata celorlalti?
Sper ca ai inteles acum.
Nu te amari prea tare,e doar tema de varsta si maturitate!
Peste un an,doi,iubitul tau te va tine lipita de el ca pe-un trofeu scump,de frica sa nu i te fure cineva.
Deci,calm,iubita, si rabdare!
Nu ai nimic de pierdut, trebuie doar sa intelegi anumite situatii sensibile.
Mult noroc si minte!

4 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

@Pedala Hristos ma

| Pedala a răspuns:

Cum kk.t sa nu-i fie rusine cu tine!? cine cristos va invata sa scrieti asa!?

| Pedala a răspuns:

@Aylee Suna mai dramatic asa

| lokitaakrisuuu explică:

Hai stii ceva Pedala?! Pedaleaza de pe pagina mea!
Ms Greece12 :*!