| MissHappy a întrebat:

Cum a fost prima oaraa cand ati facut-o >:" (fete)?

7 răspunsuri:
| dana85 a răspuns:

Pentru fete prima oara durerea, emotia si teama sunt prea puternice, iar placerea nu prea isi face loc. In timp cand depasesti aceste probleme, incepi sa traiesti cu adevarat placerea dragostei.Multa fericire!

| covaci101 a răspuns:

Cred ca raspunsul pe care il cauti ti-l poate oferi un baiat mult mai bine decat o fata! În primul rand conteaza ce prieten ai, sa fie rabdator, glumet si sa stie sa te aduca intr-o stare de excitare maxima.Pentru aceasta noapte romantica, pregatita din timp intr-un loc special, trebuie sa aveti la indemana un vin bun pentru el si un lichior garone, sau chiar un cocktail cu garone si cafea pentru tine, numai sa aveti grija sa nu va imbatati!

| VanillaBl a răspuns:

Eu prima oara n u am simtit nimic, ba chiar mi-a placutlaughing mai mult a fost obositor, tipu era un pic asa agitat plin de energie laughing) conteaza daca fata este excitata pentru ca nu isi mai da seama de durere cu putina bautura(2-3 sticle de jb) se rezolva

| danydanydany a răspuns:

Vrei sa iti spargi nuca?smug

| iloveunicorns a răspuns (pentru danydanydany):

Nu ai cei 7 ani de acasă.

| MissHappy explică:

Si sexul oral? cum e? v-a placut?