| pitikaaa a întrebat:

Buna!
Am un telefon Alcatel OT 708.Imi ziceti va rog cum sa schimb melodia de la alarma ca nu am gasit nicaieri.Multumesc si scuze categoria. Dau funda:*

Răspuns Câştigător
| BogdanFnky a răspuns:

Intra in: Menu, Profile, General(sau pe care esti tu)-setari sonerie alarma de desteptare! Nu uita de funda xD

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra la profiluri dai editare si dai tot in dreapta pana gasesti bip alarma si iti alegi ori alta din telefon ori dai pe card de memorie si iti alegi de acolo.