| yulyanna a întrebat:

am un telefon lg gt400 si as vrea asa-i pun niste widget`uri, dar pe ecran in loc sa am un "buton" de setari unde imi apar widget`urile, cum am vazut la alte telefoane, imi apare un + si cand dau pe el nu se intampla nimic
mi-a mai aparut pe ecran 3 nr, 1, 2, 3...si nu stiu ce trebuie sa fac cu ele

fundita

2 răspunsuri:
| EndouMamoru a răspuns:

Am si eu la fel cu 1, 2, 3 poti sa iti pui numere la apelare rapida.dai pe + si ti le pui

| AnDrUsSkA a răspuns:

Am si eu telefon din acela.Pai daca iti apar numerele 1 2 3 dai pe unul din butoanele acelea rotunde si mici.Dai pe acela din dreapta si nu iti mai apar numerele. Pe urma apesi pe plus si gata. Sper ca te-am ajutat! fundita!happy