| Robbu a întrebat:

Probleme cu widget-urile astea..Am scos pe ecran 3 ceasuri.Cum fac sa le elimin, adica am vazut multe postari gen (Tii apasat apoi tragi in bara) Pot sa tin apasat pana anul viitor ca nu se intampla nimic. si nu apare nicio bara.Stiti cumva? E vorba despre un Vodafone Smart Mini. Funda si VOT! Multumesc.

1 răspuns:
| Lavvvo a răspuns:

Depinde de telefon.La mine am un buton Widget, apas pe el, imi arata o bara si pot pune widget-uri.