| IloveSumme a întrebat:

Buna:*.
Am venit si eu cu o intrebare, ofer fundita! (desi stiu ca voi m-ati ajuta si fara).
Cum va [re]cuceriti fostul iubit? Baieti, cum v-ar placea sa se poarte fosta ca sa va simtiti din nou bine in preajma ei?happy. Cele mai bune "Tactici"au fundita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Rocs_2679 a răspuns:

Buna! :* Incearca sa te integrezi in cercul lui de prieteni(in cazul in care nu esti deja). Fii atenta si fa gesturi care ii placeau lui foarte tarewinking Renunta la"fazele" pe care nu le suporta si ignora-l(asta cu siguranta ii va atrage atentia). Incearca sa"il ispitesti"... Poarta-te asa cum si-ar fi dorit sa o faci cand erati impreuna, dar acum fii putin indiferenta happy :*

5 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

"Baieti, cum v-ar placea sa se poarte fosta ca sa va simtiti din nou bine in preajma ei?"
Ignoranta este o arma foarte puternica, sa ma faca pe mine sa o caut.
Sa ma faca sa imi para rau ca nu mai suntem impreuna ca si vorba aia "Nu sti ce ai pana ce nu il pierzi".
Sa ma lase sa "fierb in sus propriu" si sa imi amintesc toate experientele placute care le-am avut si sa inceapa sa imi para rau dupa ea.
Sa ma lase de capul meu si sa intalnesc o alta fata si sa realizez ca ea era acea persoana de care aveam eu nevoie.
Si cand sunt pe punctul de a-mi pierde increderea in dragoste sa ne intalnim printr-o bizara coincidenta, sa ne uitam ochi in ochi fara sa ne vorbim deloc, sa lasam amintirile sa vorbeasca pentru noi si sa realizez ca nu ar fi trebuit sa ne despartim dar a fost nevoie de aceasta "perioada de foc" sa imi dau seama ce am pierdut.

P. S. Chestiile astea cred ca ar merge doar la un "ciudat" ca minelaughing

| Marcelino a răspuns:

Ar trebui sa te porti frumos cu el si sa-i arati ca te-ai schimbat, ca esti altfel acum.

| PufoseniePufoasa a răspuns:

Pai eu sunt fata. ca sa imi recuceresc iubitull l-as invita la mine acasa si as incepe sa vb despre noi, si bat app. poate te acc

| Hhwswas a răspuns:

''Cum va [re]cuceriti fostul iubit?''
Il faci gelos intalnindute cu altul in fata lui sau prin zona in care e si el.
funda

| decodesky a răspuns:

Cea mai buna idee e sa uiti de chestia asta laughing ca e posibil sa nu functioneze pentru mult timp.winking amici mai merge dar recucerire NO WAY!