| BADGIRLL a întrebat:

Baietibatting eyelashes am alta intrebare pentru voi ^^ : cum ar trebui sa se poarte o fata cu voi ca sa va simtiti apreciati si iubiti cu adv? { O fundita Mare Mare ]!

1 răspuns:
| EuDaNuTzU a răspuns:

Bunabig grin o fata ca sa-i demonstreze unui baiat ca il place trebuie sa-i acorde atentie! sa nu se supere repede ( scuze dar fetele se supara cam repejor scuze tongue ) sa il bage ea in seama inainte ca acesta sa o faca! dar cel mai important sa- acorde atentie!~!tongue