| XNX21 a întrebat:

Am vrut să o fac cu prietena mea azi.

Înainte să îl întroduc in vagin am avut erectie. I l-am introdus si am inceput treaba, dupa penisul a iesit, nicio problemă am zis, l-am tot incercat sa-l introduc si tot iesea si dupa am vazut ca deodată mi s-o înmuiat si nu am mai avut erectie.0

Țin să precizez că am mai pățit asa ca nu aveam erectie cand il introduceam in vagin si de atunci nu am mai facut si am incercat azi si am pățit iar.
Credeti ca poate fi si din cauza masturbarii, înainte să o fac cu prietena mea m-am masturbat zilele alea. Credeti ca poate fi si din cauza asta?

Credeti ca sunt bolnav, sau din ce cauza am pățit asa?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probail din cauza masturbarii excesive!

| Emilian65 a răspuns:

Ce ți se întâmplă cu erecția este din cauza masturbării excesive pe care o practici.

| gheorghe699 a răspuns:

Nu,nu este din cauza masturbarii, doar daca te-ai masturbat cu 20-30 de minute inainte, scula ar trebui sa ti se scaoale la varsta ta, sa faci sex cel putin o jumatate de ora dupa care pauza 10-15 minute ..si sa mearga din nou o ora. posibil stres, inhibitii, incerca cu calm, si nu o introduce doar cand ai erectie betoon. bafta!

| gheorghe699 a răspuns (pentru gheorghe699):

Stai linistit, nu este din cauza masturbarii, emotiile, stresul, iti faci griji ca nu o sa poti sa o satisfaci ...incerca cu calm, pune mai mult accent pe pregatire, preludiu,, o sa fie ok.dar repet nu te m-ai stresa...

| BlackRaven45 a răspuns:

Posibil sa fie din cauza mastirbarii. Incearca sa te abtii cateva zile si dupa incearca din nou si vezi daca pastesti tot asa.

| FruttiFresh300 a răspuns:

E din cauza emoțiilor. Și din cauza că te gândești să nu ți se întâmple.