| Roxana_3454 a întrebat:

Anul acesta am intrat la liceu, si a inceput sa-mi placa de un tip din clasa a11a, stau in fiecare pauza cu el si prietenii lui. Se comporta frumos cu mine, imi zambeste tot timpu` si rade la glumele mele.In ultimu timp nu stiu cum ma uit la el de-mi zice "Pff ochii aia, nu te mai uita asa", eu am ochii mari si albastrii si nu stiu cum ma uit la el de-mi zice lucru astahee hee. Astazi ma gadila si nu ma lasa in pace, si eu la un moment dat m-am rezemat de umarul lui cu capul si m-a luat in brate >:". Oare ma place? Si cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| Ionica9119 a răspuns:

Continua sa o tii tot asa! Cu siguranta nu va mai trebui sa astepti prea mult! Lasa-l sa te caute, sa te doreasca...si va ceda cat de curand!
Succes!

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Da te place. cand un baiat este asa apropiat de o fata inseamna ca te place :X

| InnocentLoovee a răspuns:

Cu siguranta te place, inca foarte mult. Pai, cu siguranta ca o sa faca el primul pas si o sa te intrebe daca vrei sa fii cu el, tu incearca sa-l cunosti cat mai bine. Bafta >; d