| Andrada19321 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Deci am un baiat in clasa cu mine care se comporta cam ciudat, adica mereu cand stam impreuna eu ii pun capu pe umar si il strang in brate iar el mereu pune capu lipit de al meu.Si mereu cand vorbeste sau spune o gluma in timpu orelor mereu se uita la mine sa vada daca am ras si daca rad, rade si el si cand are ocazia sa sa se aseze cu mine in banca, se aseaza si se pune lipit de mine si se uita in ochii mei.Doar ca de multe ori ne mai certam si ma cam jigneste urat.Iar daca vorbesc cu un baiat prin msj el mereu se baga si imi zice de ce vorbesc cu ei si se da drept iubitu meu ca sa ma lase in pace. Colegele imi zic ca ma place si colegi ca ar trebui sa fim impreuna ca ne potrivim, doar ca el mereu raspunde ca nu vrea ca nu ar sta niciodata cu mine ca de ce ar sta cu mine. Va rog ziceti-mi si mie ce sa cred crying

1 răspuns:
| CaNdrEaMIhaiTzA a răspuns:

Stiu cum este sa iti placa de o fata.si da, cred ca ii place de tine doar ca nu are tupeu sa recunoasca, poate este timid?