| Happiness_3504 a întrebat:

Buna!
Anul trecut mi-a placut de un coleg de clasa si a aflat toata lumea. Anul asta toti se comportau de parca nimic nu s'ar fi intamplat si interesul meu pentru. colegul respectiv scazuse. In ultima vreme a inceput sa se aseze langa mine, sa vorbeasca cu mine foarte desthinking
Care este parerea voastra?

2 răspunsuri:
| Humphrey a răspuns:

Si-a deschis ochii si a vazut ca te place... Daca si tu il placi, sa-i mai zici inca o data happy!

| Bubbleh a răspuns:

Comporta`te normal. Daca ii place de tine cred ca iti va spune odata si`odata. Asta e daca tu nu il mai placi si el este interesat de tine si iti spune ai sansa sa-i zici ca ti-a trecut de el. Dar ai grija ca interesul poate reveni. El se poate schimba si atunci tu poate o sa-l placi iar.

Asa mi s`a intamplat si mie. unui coleg ii placea de mine de un an dar era timid si pana la urma mi-a spus ca ma place. si ghici ce s`a intamplat : am fost cu el vreo trei saptamana ( relatie asa in joaca; el fiind timid.) dar se dadea la alta fata cat era cu mine si ne-am desp. acum il plac IAR. si nu mai pot fii cu el.

Ai grija. Numai bine :* Pa `pa:*