| TxOcs a întrebat:

Anul trecut.un baiat ma tot tachina...si in vara el a facut rost de id-ul meu...si dupa ce am vorbit putin timp tot imi zicea ca..chipurile,ma place, dar eu nu-l credeam.Eu am inceput sa tin la el,si vorbeam din ce in ce mai des si mai multe lucruri dar ne si certam si ne impacam des.El stia ca eu tin la el si el zicea ca tine la mine dar eu nu l-am crezut niciodata.
Ajunsesem sa-l iubesc cum n-am iubit pe altcineva si de fiecare data cand am avut ocazia sa fiu cu el nu am vrut pentru ca el e genul de baiat care se da la toate fetele,azi e cu una,maine cu alta, e genul de baiat fitos....niciodata nu l-am crezut cand a zis ca ma iubeste.El a fost plecat din tara 3 saptamani si imi zicea ca ii e dor de casa,,,si eu mereu eram acolo pentru el,m-am certat si cu prietenul cel mai bun din cauza lui
I-am zis de mai multe ori sa ma lase in pace,sa-l uit,sa-si vada de viata dar el nu a vrut, dar cand a venit din strainatate..brusc,nu ma mai baga in seama,m-a durut.A plecat cand aveam cea mai mare nevoie de el, cand aveam probleme in familie..si de sanatate...Dar dupa ceva timp iar am inceput sa vorbim, mie deja nu prea-mi mai placea de el.El tot facea glumite gen: "dragostea mea" si ii zicea unei amice la caterinca ca noi suntem impreuna..ma rog
Si acum el m-a intrebat daca il mai plac,nu i-am raspuns si mi-a zis o chestie de genu "sa-i respect inimii legea"laughing, ca noi ne iubim sau ceva de genu...eu am luat chestia asta ca pe un misto.

Eu sunt o fire foarte timida si foarte rusinoasa si de aceea nu am avut curajul sa fiu cu el,si nici nu am experienta...
Am si o parere foarte proasta despre mine, ma consider o fata urata..si grasa,, si proasta si imi vin in minte aceste lucruri in fiecare zi si ma gandesc ca nu are rost..sa imi gasesc prieten pentru ca probabil l-as face de rusine,m-as simti prost sa vad fete frumoase pe strada, si eu...oh go on

3 răspunsuri:
| bObby123 a răspuns:

Mai. in primul rand lasa-ti facebooku aici si o sa iti spun eu daca esti urata sau grasa.
In al doilea rand trebuie sa ai o parere buna despre tine, nu uita ca toti sunt frumos in felul lor
Si in al treilea rand si mie mi se pare tipul de baiat fitos asa cum ii zici tu care sunt convins ca o relatie cu el o sa iti aduca dezamagiri

| neutrino a răspuns:

Se pare ca parea ta despre tine este destul de exacta.

| blackribbon a răspuns:

De ce ai o parere asa de proasta despre tine? Daca inca il mai iubesti merita sa lupsti pentru el, nu conteaza sansele ...Succes in continuare si imbunatateste-ti parerea despre tine happy