| maria_4222 a întrebat:

ar trebui sa-i acord o a 3a sansa? Avand in vedere ca prima data el a vrut sa ne despartim, si a2a oara eu. Ce credeti? voi ati acorda a3a sansa? (nu m-a inselat) funda happy multumesc

Răspuns Câştigător
| ladybird a răspuns:

Fiecare cearta va apropie si mai mult, asta daca va iubiti. Ar trebui sa ii dai si a 3a sansa si cate consideri tu ca merita. Daca iubesti trebuie sa lasi orgoliul si sa ai rabdare, dragostea este doar un element.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da,impaca-te si vezi cum merge.Se mai cearta lumea,si impacarea e intotdeauna dulce! Asta e motivul pentru care va certati voi doi asa de des? Glumesc,bineinteles,dar, de data asta, fii tu cu inima mare si iarta-l.Si,incercati sa evitati certurile.Doar va amarati unul pe altul si nu merita. Bucurati-va de fiecare clipa impreuna!

| anonimussssssss a răspuns:

Acordai a 3 sansa poate iese ceva bafta

| gokart a răspuns:

" nu M-A inselat".Va rog, faceti un mic efort si invatati corect gramatica. Nu stiu ce sanse aveti sa terminati un liceu daca nu stiti nici unde trebuie pusa o cratima sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai intr o reletie nu poate fi totul roz va mai certati daca ii iubesti si crezi ca poti trece peste ce ti a gresit o sa ii acorzi o a 3 sansa dar inainte sa ii ierti spune-i si ce a gresit astfel sa incerce sa nu mai repede greseala.

| justme_5421 a răspuns:

Daca iubesti, nu tii cont de sanse dar daca esti asa orgolioasa stai si pune intrebari pe TPU happy

| DarkAngel_1484 a răspuns:

Daca intr-adevar va iubitzi eu zic ca da