| anonim_4396 a întrebat:

As aprecia daca ati raspunde cu seriozitate.Deci vreau sa imi spuneti sau sa imi recomandati niste diete foarte rapide pentru pierderea a cateva kilograme, niste exerciti pentru tonifiere si pentru abdomen.Merci! scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu-ti cunosc varsta,nici starea de sanatate.
La varste mici,cat esti in dezvoltare,nu ai nevoie de dieta ci doar de schimbarea obiceiurilor alimentare.
Orice dieta,cu cat e mai rapida cu atat e mai primejdioasa si cu atat ai mai multe sanse sa iei dublu inapoi,kilogramele pierdute.
Nu e o joaca,fiecare organism are nevoie de o dieta personalizata, nu te poti increde intr-o dieta luata aiurea de pe net si s-o aplici propriei persoane!
Ai mare grija, riscurile sunt deosebit de mari!

2 răspunsuri:
| xoxo13 a răspuns:

Ar fi mai usor daca ne-ai spune sexul, varsta, inaltimea, greutatea. Dar sincer. Daca nu esti sincer(a) nu-ti mai irosi timpul raspunzand.

| RetardedRacoons a răspuns:

Baga heroina sau fa-ti un credit la provident. Pierzi in greutate GARANTAT si rapid.