| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti niste diete sau niste sportul ca sa le practiv ex.: 1. Flotari, 2.Genoflectiuni... sau salata... vreau sa slabesc cel putin 5 kilograme am 13 ani si 44 de kilograme este normal? si scuze de categorie dar e cea mai vizitata deci ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| skzstyle a răspuns:

Stai linistit ca e normal nu iti trebuie diete s-au sa slabesti 5 kg, doar daca vrei sa faci muschi fa si tu flotari, genoflectiuni.

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ești slab! Trebuie să te îngrași, nu să slăbești!

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Categoria Dragoste si Sex si tu pui intrebarea asta? copilu ai 44 de kg, ce vrei sa dai jos? parul dupa limba?