| anonim_4396 a întrebat:

as avea nevoie de ajutor.Se apropie ziua iubitului meu si nu am inca idei cu ce i-as putea lua (in afara de parfum, bratari)as vrea sa fie ceva mai special si nu am idei. Are cineva?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdaIoana18 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un lucru ce sti tu cel mai bine ca si-ar dori, iar daca nu, ii poti cumpara un ceas de mana Casio, Dolce& Gabbana sau ceva ce sa isi aduca mereu aminte ca este de la tine. Succes!

| mihaeelaa a răspuns:

Ziua prietenului meu tocmai a trecut. Exact ca tine nu am vrut sa-i iau bratari sau parfum.Am scos o poza cu noi doi si am pus-o intr-o rama. S-a bucurat foarte mult. Tu ai putea sa faci la fel, ba chiar ai putea pune poza cu voi pe o pernuta.Sau sa ii iei o carte, iti recomand"dragostea dureaza 3 ani". Sau un ceas dragut. Special ar fi si un tort gatit de tine. Oricum daca ii faci un cadou din suflet asta e cel mai important. Te-am pupat!

| johny_9421 a răspuns:

Du-l in locul in care v-ati cunoscut, sau in locul in care v-ati sarutat prima data, sau pur si simplu un loc foarte important pentru voi... Spune-i ca-l iubesti, saruta-l si ofera-i orice cadou. Asta va conta cel mai putin. Ii va placea orice ii vei da daca faci ceva de genu...winking

| lavitaumik a răspuns:

Nu trebuie neaparat un lucru anume. dul undeva unde ai place lui sau ia o camera la hotel sau chiar la tine acasa si pregatesto cu lumanari evident sa fie seara cu petale de trandafiri in casa in baie cada plina cu apa si supuma undeva la rece o sampanie cu niste pahare mai sepciale si un tort pe care scrie la multi ani si mai in jos te iubesc mult (lavinia)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ceva personal

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc pentru idei.