| Happy Man a întrebat:

As avea nevoie de niste sfaturi despre cum sa am o iubita pentru ca am 14 ani si simt nevoia de xxx.

Răspuns Câştigător
| Angelsergiuboy a răspuns:

Deci la orice intrebare dau de tine
niciun raspuns serios

doar raspunsuri perverse rau

curios cati ani ai?

4 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Iatama iubirelove struck dati pantalonii jos, de restul ma ocup eulove struck

| Angelsergiuboy a răspuns (pentru elasexygagica):

Deci la orice intrebare dau de tine
niciun raspuns serios

doar raspunsuri perverse rau

curios cati ani ai?

| Deny1333 a răspuns:

Pentru că eşti Happy Man, ia un Happy Drug şi o să o ai în Happy Vise. Sau, eventual, fă o Happy Labă de Urs.

| simf a răspuns:

La 14 ani nu simti nevoia, ci dorinta. e de fapt in creierasul tau acolo ceva ce te starneste.
cand va veni vremea iubitei, nu-ti fa griji, o sa apara si ea.

| AnneBre a răspuns:

Raspunsul: masturbarewinking