| Xedom a întrebat:

Buna,as avea nevoie de un sfat. Iubita mea ma tot streseaza de 2 saptamani sa facem dragoste.Ea este minora,iar eu sunt major. Vreau sa stiu,daca in caz ca o sa intretin relatii sexuale cu ea, s-ar putea sa am probleme cu politia? Nu sunt 100% sigur ca parintii ei sunt de acord cu asta.P.s ea este virgina, dar tot insista incontinuu

Răspuns Câştigător
| fgddffdfddgdgdfgdf a răspuns:

Salut.
Dacă fata despre care tu vorbești are peste 15 ani iar ea este de acord să facă sex cu tine, nu ai de ce să-ți faci griji deoarece actul este consimțit de amândoi și nu se consideră infracțiune dacă ea are 15 ani împliniți (Codul Penal din România prevede pedeapsă cu închisoarea actul sexual de orice natură cu orice persoană, indiferent de sex, dacă aceasta are sub 15 ani...).
În situația voastră, chiar dacă tu ești major, dacă ea are deja 15 ani și sunteți într-o relație iar ea este de acord, dă-i bătaie; dar cu discreție, să nu știe părinții ei că e mai bine așawinking

| Xedom explică (pentru fgddffdfddgdgdfgdf):

Da,ea are 15 ani impliniti, mersi de ajutor

2 răspunsuri:
| StoianDavidLuiz a răspuns:

Mda cred ca o sa ai probleme cu politia deoarece tu ai 18 sau peste 18 ani iar ea este mai mica de 18 ani adica 17, 16, 15... Ani si asta inseamna CORUPERE DE MINOR chiar daca ea spune ca a vrut sa faca dragoste cu tine si parintii ei nu sunt de acord faci Corupere de minor.
Dar sti cum e viata traiesto la MAXIM