| victor4596 a întrebat:

As avea nevoie de un sfat. O sa incep cum fac de obicei, cu sfarsitul. In seara asta am aflat ca o prietena la care tineam ca la o sora, poate mai mult decat as putea tine vreodata la o sora, si-a inceput viata sexuala cu "prietenul" ei. Zis "prietenul" pentru ca dupa mine este un profitor. Inainte de a fi cu ea s-a dat mare la varul sau, caruia ii placea de prietena mea, ca el s-a culcat cu prietena mea si multe alte minciuni. Ea banuiesc ca il iubeste enorm pe el avand in vedere ca a si lovito, probabil chiar de mai multe ori. Eu nu-l cunos personal, dar... o cunosc pe ea. In 5 zile s-a schimbat total. I-am spus ca nu e bine ca mai sta cu el. dar ne-am certat pe tema asta(chiar de 10 minute). Eu am iesit de pe messenger pe pretext ca ma duc sa dorm si am intrat sa pun intrebarea. O idee despre ce as putea sa fac sa inteleaga ca e nu este chiar cel mai bun baiat din lume. Cand am auzit ca a dat in ea, de nervi, am dat cu pumnul intr-o sticla si am facut casa vraiste. Daca ma intalnesc cu respectivu nu mai scapa de mine pana la spital. Il omor cu mana mea, chiar daca este cu un an mai mare. Si daca ajung in spital dupa aceea el nu scapa viu cand ne intalnim. Va rog dati-mi o idee ce sa fac, pentru ea normal nu pentru animalul acela(altfel nu pot sa-i zic, eu urasc toti barbat icare dau in fete/femei).

3 răspunsuri:
| bebitza_3258 a răspuns:

Pff! incearca sa vb si altfel cu ea. Daca ea accepta sa o bata si nu face nimic tu nu o sa reusesti! Face asta pentru ca vrea sta cu el pentru ca ii place, deoarece daca nu ii placea nu mai facea asta nu? Incearca cu orice scop sa-i faci sa se certe parerea mea. Dar sa fie banal. Spune-i ca s-a dat la o prietena de-a ta. sau fatzi un ID si dai add. si intreaba-l cate. sa iesiti la un suc daca are prietena. din astea. si daca nu tine chestia asta. si spune ca are prietena. inseamna ca totusi si el poate tine putintel la eahappy. bafta big grin

| alexandra:X a răspuns:

Pai mai incearca in continuare sa ii deschizi ochii thinking
adica thinking o sa inteleaga ca un iubit care da in ea nu e cea mai buna alegere...:-s e logic...

| victor4596 explică:

Eu nu-l cunosc pe el. Doar din ce mi-a zis ea...
Asa ca nu prea am ce sa fac. Am vorbit cu ea si...ne-am certat, ca de ce ma bag. Ca-i viata ei si tot felul.
Pana acum o saptamana ma intelegeam super bine cu ea...si de cand o aparut el o aparut problemele. Cred ca de fapt nu este cu el, dar totusi din ce mi-a zis si-a inceput viata sexuala cu el. Ea are 15 ani... Asa ca, macar de era unu care sa tine cu adevarat la ea.