| melisuky a întrebat:

Buna as avea o intrebare acum de cateva saptamani m-am despartit de prietenul meu el s-a combinat cu o alta fata iar el acum cum a auzit ca-mi place te altcineva a venit din nou la mine imi acorda atentie vorbeste cumine si tot ma striga pe nume! Intrebare:de ce ma baga din nou inseama?

Răspuns Câştigător
| SunnyDay88 a răspuns:

Pentru a te deruta. pentru a nu te lasa sa fii fericita. nu-l baga in seama!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Probabil ca baiatul nu are ce face, inca nu a gasit ceva mai convenabil.

| karsivan a răspuns:

Asta e cu fundul in 2 luntrii nu stie ce vrea lasa-l naibii.