| ZzzAlexandraZzz a întrebat:

Buna!
As avea o intrebare:
Cum a fost prima data cand ati facut sex?
Vreau sa imi povestiti totul (cap-coada)... si cum a fost...

Răspuns Câştigător
| jolidon a răspuns:

La fiecare e diferit. Mi-e nu mi-a placut. Mi-am ales un partener nepotrivit care ma tinea de multa vreme in sah pentru ca am vrut o amintire frumoasa si as putea spune ca ramane o amintire interesanta sau poate mai mult o experienta folositoare. Unde dragoste nu e, nu putem sa facem;-). Presupun ca intrebi pentru ca ai de gand sa faci marele pas de a te dezvirgina. Parerile sunt impartite. Unii spun ca prima experienta trebuie sa o ai cu "alesul" care te va convinge cu multa dragoste si care iti va castiga increderea, cel de care sa fii indragostita si langa care te visezi pentru totdeauna, iar altii, mai realisti, spun ca cel mai bine e ca prima experienta sa o ai cu cineva care te atrage fizic si alaturi de care sa construiesti o doar amintire frumoasa dar de care sa nu fii indragostita pentru ca implicarea emotionala in cazul primului contact sexual este foarte mare si cel mai probabil vei fi foarte dezamagita. Eu cred ca adevarul este undeva la mijloc si ca prima experienta sexuala trebuie sa o ai cu un baiat alaturi de care sa construiesti o relatie stabila, care sa te atraga din punct de vedere sexual, dar sa nu iti faci iluzii.

In ceea ce priveste senzatia fizica, din propria mea experienta te sfatuiesc sa nu te astepti la cine stie ce placere, placerea va fi mai mult psihica decat fizica. Daca ai o persoana speciala in viata ta, va fi o experienta inegalabila, dar sa nu o faci de curiozitate sau din teama de a-l pierde, ci pentru ca asa simti tu. te pupi kiss

11 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Dacă tot vrei cap coadă o să-ți spunem și culoarea chiloților.

| drogh a răspuns:

Cred ca este ceva intim ce nu trebuie dezvaluit. Daca vrei sa auzi vreo poveste sexuala, cauta pe internet. Poate gasesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai si tu oportunitatea sa faci sex si ai sa vezi. Chiar asa de mult iti plac povestile cu detalii erotice?

| LineGuide a răspuns:

Intotdeauna sexul este ceva ce se simte, nu se povesteste, nu se face cu cine nu trebuie. Ori simti, ori mai bine nu mai faci. De geaba folosesti sexul ca pe o metoda de satisfactie, daca atunci cand pleci asa esti si asa sleit de puteri, si plictisit. Mergi acasa, iti suni toti prietenii, te lauzi, dar tu nu te-ai ales cu nimic mai exact.
Mult noroc!

| Vi003 a răspuns:

Cer innorat, vant slab pana la moderat, temperatura cuprinsa intre 24 si 26 grade Celsius, presiunea atmosferica de 754 mm coloana de mercur. Spre seara, precipitatii insotite de frecvente descarcari electrice. Cam asa a fost! Funda?winking

| varcolaccc a răspuns:

De ce vrei sa incerci si tu laughing. Glumesc se baga aici cei care au facut eu ma retrag happy

| trance04 a răspuns:

Cauta site-uri cu povestiri erotice, sau crezi ca iti povesteste cineva viata lor intima?

| annna69 a răspuns:

A fost viol. esti sigura ca vrei sa stii totul cap coada? happy

| Someone1 a răspuns:

Prima oara a fost cu o tipa cu care de abia o cunoscusem de 2 ore(printr-o amica, o chemase si pe ea pentru ca iesise cu prietenul, si stii cum e sa nu fiu a 3-a roata acolo), nu stiu ce aveam in ziua aia dar eram mai indraznet decat de obicei. Am plecat din club intr-un parculet unde ne-am decis sa bem cu totii ceva, am stat acolo putin. dupa care am venit cu ideea stralucita sa mergem la mine ca era prea frig afara. Acolo ne-am pus toti 4 in pat unde am terminat si restul de vodca ramasa, amica aia a mea cu prietenul ei au inceput sa se linga. dupa care am inceput sa pun si eu mana pe fata asta care o cunoscusem. am vazut ca nu zice nimic. am spus sa devin mai insistent. tot asa pana cand am auzit un mic gafait din partea ei, deja nu mai puteam amandoi si i-am spus la ureche, "hai sa mergem in camera cealalta", aproape instant ne-am ridicat. am plecat. am pus-o pe pat am inceput sa ne sarutam, sa o dezbrac. prima oara tricoul, dupa sutienul am mai stat ne-am mai incalzit. Iar dupa am trecut la treaba Iar in timp ce o faceam stateam si ma gandeam "chiar o fac frate insfarsit"eram foarte bucuros si nu stiu mi s-a parut foarte natural si nu m-am simtit deloc speriat sau confuz. Poate a avut si o parte alcoolul, beti nu eram, doar ametiti.

| Walve a răspuns (pentru Someone1):

Vreau sa te intreb cateva chestii. Poti sa ma adaugi in lista de mess: yamada.san69 Mi-ai fi de mare ajutor big grin