| Medeeavanessa a întrebat:

Povestiti-mi cum a fost prima data pentru voi fetelor.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Perfecta

| 90210 a răspuns:

Daca as putea sa aleg un cuvant pentru a descrie prima data este: ciudat. Eu mi-am pierdut virginitatea cu primul meu prieten dupa 2 luni de zile de relatie. Suntem impreuna deja de 2 ani.
A fost ciudat pentru ca este o situatie complet noua, ai emotii pentru ca nu stii la ce sa te astepti, te gandesti cu frica la faptul ca o sa te doara si o sa sangerezi, cel putin mie mi-au trecut foarte multe lucruri prin cap atunci laughing
Am fost ceva de genul "Wow, eu acum imi pierd virginitatea, eu chiar nu mai sunt virgina". Chestii de genul laughing
Aveam emotii pentru ca eu vazusem un penis in realitate inainte cu doar o saptamana. Eu i-am cerut sa mi-l arate pentru ca voiam sa stiu la ce sa ma astept laughing Suna atat de ciudat in scris!
Si atunci in prima seara trebuia sa "lucrez" cu instrumentul. Facusem doar un handjob pana atunci (tot prietenului meu) asadar experienta mea sexuala intr-adevar era egala cu zero!
Pot spune ca nu a durut deloc. A fost doar o senzatie de intindere a pielii de "jos" si cam atat. Nici n-am sangerat. Eram chiar pregatita cu un prosop in caz ca se intampla sa sangerez.

Ce pot sa spun este sa faci sex doar atunci cand intr-adevar iti doresti asta. Nu trebuie sa te lasi influentata de nimeni si de nimic. Trebuie sa fie decizia ta. Eu mi-am pierdut virginitatea la 23 de ani. Chiar daca ai peste 20 de ani si inca esti virgina nu te simti prost. Va veni si randul tau. Ce pot sa spun este bafta si foloseste prezervativul.

| Laura1009 a răspuns:

Groaznic jur, ma durea si spatele si nu a vrut sa ma lase

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Laura1009):

Cine nu a vrut sa te lase? Spatele? (Durerea adică), sau băiatul? Prietenul.