| anonim_4396 a întrebat:

Povestiti primul sarut si prima data cand v-ati indragostit... funda

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Primu sarut si prima oara cand m-am indragostit. Acelasi baiat primul baiat.
Eram afara ca doi buni prieteni ce eram si mai eram cu cativa copilasi care se jucau acolo in fine era undeva pe iarba acolo si noi stateam jos pe ceva ca piatra si deodata observam ca ramasesem singuri ( ceea ce nu se intamplase pana atunci ) si pur si simplu m-am uitat la el si i-am zis " observi ca suntem singuri? " dar eu pana atunci nu ma uitasem in ochii lu niciodatat. Si pur si simplu am intors capul umita la el pentru ca parca vedeam pe altcineva langa mine nu baiatul acela care imi era ca un frate! Si el m-a intrebat dc ma uit asa la el( ca niciodata ) si i-am zis ca nu am nimic. Si apoi m-am ridicat si am plecat. Apoi intra pe mess si da un mass ca isi cauta prietena dar de fapt nu a fost mass mi-a dat doar mie laughing. Si i-am zis " cf nebunule iti cauti pr? " ( imi trecuse socul laughing ) si el a zis " da nu vrei sa te oferi tu? " stiti si eu am luat-o ca pe o gluma ca noi mai glumeam asa si ii zic " pai da mai si intrebi " si face " nu pe bune eu acum vb serios " si i-am zis " a da? pai si eu "

Si apoi seara ne-am intalnit afara. Stiti cum eu eram micuta nu stiam ce sa fac plus ca era prima data cand simteam ceva asa de puternic si plus ca era primul meu iubit oficial laughing. Si am iesit tot in locul acela era ca un parc numai ca nu era parc era curtea postei dar era fain acolo toti ne strangeam acolo pentru ca era frumos loc mare iarba mai ales vara era super. Si ne-am strans toti acolo si majoritatea erau perechi si apoi el ma ia de mana si mergem undeva mai in spate pe o scara si acolo m-a luat in brate si stateam si ne uitam la stele si eu eram rosie la fata ca stiam ca vrea sa ma sarute dar eu habar nu aveam sa sarut si nu stiam cum sa ii zic si m-am dat mai la o parte si face " ce ai ma? " si i-am zis " a nimic " si pana la urma i-am zis " auzi sti e o problema. eu nu stiu sa sarut " ( scurt si la obiect " si m-a luat in brate si mi-a zis ca nu-i nimic si apoi m-a sarutat si gata. Si am stat 1 an de zile cu baiatul asta si mereu mergeam acolo si ne aduceam aminte. Pacat ca locul ala se va darama tot si e trist pentru ca acolo e locul unde m-am indragostit unde am primit primul sarut prima imbratisare prima data cand cineva a zis "te iubesc "pacat. Si culmea e ca ne mai intalneam intr-o casa parasita si culmea ca si aia se va darama si se construieste altceva. Deci toate locurile unde ne intalneam vor disparea.Cum si noi am facut-o de fel. laughing. Asta e o poveste frumoasa dar care s-a terminat urat. Pana acum am povestit doar partile frumoase crede-ma nu ai vrea sa stii si cuprinsul povestiiwinking

2 răspunsuri:
| ZanaMatilda a răspuns:

Eram la mare si stateam sa vedem rasariutl de soare. Era frigut ne placeam. Ma ia in brate si cand rasare soarele incepe sa ma pupe usor prin diferite zone ale fetei si apoi pe buze,

| PinoDenisa19 a răspuns:

El s`a suit pe un munte de zapada si m`a chemat langa el. Prima data m`a pupat pe obraz apoi ma saruta pe gura si eu cad pe jos. laughing.si faza asta se mai repeta de vreo 3 ori. A fost suuuperlaughing; x