| Alecsandra11111 a întrebat:

Buna, as avea o intrebare. Nu mi-a venit ciclul luna trecuta, normal trebuia sa imi vina pe data de 28, 29. Dar inca nu mi-a venit pana acum in aprilie. Nu am intretinut relații sexuale deja de 3, 4 luni deci cred ca nu este vorba de o sarcina. Dar as fi interesata care ar fi motivul pentru care intarzie. Nu am nici dureri de sani doar putin de burta. Ar fi cumva o intarziere normala?

Răspuns Câştigător
| EuSuntMarius1 a răspuns:

Și prietena mea mai are întârzieri, e normal, mai ales daca ai făcut o schimbare sau ai fost stresată

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred ca-i vorba de intarzieri aici, ci de ciclu menstrual de tip NEREGULAT.