| DanielCelDement a întrebat:

As avea o intrebare. Vi se pare normal sa ma excit atunci cand dau cu spray de tantari prin casa? Nu este ca si cum n-as ma fi fost excitat pana acum de lucruri pe care oamenii le conaidera anormale, gen pietre funerare sau licurici.

Răspuns Câştigător
| Myvoiceroman a răspuns:

Nooo, e perfect normal. Sa vezi cum e cand te exciti la ghivece cu flori, lacuste, gandaci de bucatarie, furnici rosii si tablouri de Picasso. Atunci iese orgie...

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal nu e, si o stii si tu.
Acum, ori ai un simt al umorului foarte macabru, ori dai banii degeaba la psihologi pentru ca pana acum trebuia sa te fi indrumat, macar unul din ei, spre un psihiatru.
No offense.

| onasis1961 a răspuns:

Asta nu e nimic! Ia gandeste-te la lilieci si furnici.Sa vezi atunci excitatii!

| BonneLess a răspuns:

Sigur dai cu spary de tantari doar prin casa?

| lexzor a răspuns:

Asta are masturbatita rolling on the floor Se excita la orice... emisiuni de gatit, power "puff", orice laughing)

| Bubutita a răspuns:

rolling on the floor.

| h3r a răspuns:

Ai încercat să te dai cu acid sulfuric?

| 7639781254 a răspuns:

Licurici? Esti insectofil? laughing

| Deyutza1039 a răspuns:

LOL laughing rolling on the floor

| ElectronicSound a răspuns:

Lasati omul in pace, n-are omul voie nici sa se f*ta cu niste insecte laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| yutsa a răspuns:

Nu mi se pare normal...Du-te la ceva doctor si intreaba...

| DjKeeBaB a răspuns:

Parerea mea personala este sa te duci la un psiholog.

| Louysse a răspuns:

Vai ce cacaturi poti sa zicirolling on the floor

| Cosoreanu_Sabina_1992 a răspuns:

Esti baiat? Daca da, esti curvar. Daca esti fata, esti curva, de aiate exciti atata