| lovelygirl_9035 a întrebat:

As avea si eu nevoie de ajutorul vostru. Sunt impreuna cu un baiat decateva luni, dar de cand s-a terminat scoala nu l-am mai vazut deloc. mai vorbim din cand in cand la telefon dar si asta mai rar. Eu mai tin la el si cand vorbesc cu el la telefon il intreb daca si el mai tine la mine si el zice ca da! uneori as vrea sa ma despart de el din cauza ca nu ne vedem dar nu pot pentru ca il iubesc! Ce sa fac? astept cat mai multe sfaturi! dau fundita pentru cel mai bun sfat:*:*

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Cand o sa inceapa sc o sa vezi ce simte cu adev pentru tine
dc nu te vezi cu el in vacanta nu e din orasul taw? e plecat undeva? daca e asa inseamna ca are trebuie pe acolo si nu poate vb.

daca e din orasul taw si nu va intalniti e clar ca nu te place.
si daca TU esti cea care il suna la fel NU TE PLACE
ori vrea sa se distreze in vacanta ori a gasit pe alt daca e prima varianta normal ar vrea sa se distreze cu pr lui si inseamna ca nu-i mai pasa de tine.
cand mai vb cu el ar trebui sa-i spui ca asa numai merge si ca mai bine va despartiti. DACA te iubeste no sa accepte o sa te sune mai des si o sa lupte pentru tine. DACA NU te iubestie oricum urma sa va despartiti pana l urma si mai bine acum sa ai mai mult timp sal poti uita:*

| Frumushica96 a răspuns:

Pai cand o sa inceapa scoala o sa va revedeti si il poti intreba in fata daca mai simte ceva pentru tine sau doar te minte dar daca el zica te te mai iubeste de ce nu il crezi poate ca asta este adevarul.Dar oricum o sa lamuriti voi lucrurile intre voi
mult succes kiss

| adriana_3018 a răspuns:

Degeaba tu iubesti si el nu! ti-a zis vreodata ca te iubeste? ti-a zis ca vrea sa te vada? ti-a zis ca ii e dor de tine fara ca tu sa ii zici? daca nu nu e de tine! nu are rost sa suferi degeaba! si nu umbla tu dupa ei.lasa-i pe ei sa vina la tine.