| Imbersagoconti a întrebat:

Sunt in baiat care are nevoie de ajutorul vostru. Vorbesc cu o fata de o sapt sau 2 si deja vorbim ca si cum am fi impreuna. Urmează sa iesim peste o sapt deoarece ea nu este la costinesti. Deja am vorbit cam orice. Imi puteti da niste sfaturi, adică ce sa vorbesc cu ea cand e vedem. Rog seriozitate. Multumesc

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dupa 2 saptamanii asa bine va cunoasteti ca cica sunteti impreuna dar tu nu sti ce sa vorbesti cu ea, vezi daca o cunosti asa bine logic, ce sfat sasi dau deja sti cat stie unu intro 100 de ani despre iubita lui

| Imbersagoconti explică:

Nu m-am exprimat bine probabil. Vorbim ca si cum am fi la inceput de relatie insa, iar eu nu stiu cum sa procedez cand ne vom vedea, ce sa vb. Bineinteles ca o sa o intreb ce va fi intre noi.