| Risa a întrebat:

Buna as avea si eu o nelamurire...am o relatie la distanta ne vedem de cateva ori pe luna in realitate dar in rest pe calculator avem cam 8 luni impreuna si aseara vorbeam pe mess si mi-a dat web si mo intrebat daca am incredere in el si i-am spus ca da si mo mai intrebat daca il iubesc si iar am raspuns afirmativ atunci el mi-a zis ca are multa incredere in mine si ca sia facut curaj sa-mi arate ceva nu am realizat pe moment ce curaj isi facuse dar i-am zis arata si m-a chemat mama m-am dus la ea si cand am venit am vazut ca imi arata penisul la web am inchis de urgenta mess-ul si i-am inchis telefonul adica poate o fost si din partea mea o reactie prosteasca dar nu cred ca era prea pregatita sa vad asa ceva si de atunci nu o mai dat nici un semn dar parca nici eu nu las mai suna cu toate ca il iubesc mult
Ce ar trebui sa fac? va rog putina seriozitate si scuze daca sunt greseli gramaticale m-am grabit

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Relatiile la dsitanta nu merg niciodata, nu stiu ce te-a determinat pe tine sa ai o relatie la distanta. Daca vrea sa vorbeasca, cu tine atunci te cheama el, pentru ca pana la urma tu nu ai gresit cu nimic, ai avut o reactie normala. Daca chiar vroia sa faca asta, trebuia sa deschida un subiect despre asta. Oricata incredere ai intr-o persoana, nu trebuie sa accepti asta. Si daca il iubesti... ce? Trebuia sa faca asta doar pentru ca il iubesti? Mie mi se pare... lipsa de respect pentru tine, pentru ca poate tu nu erai pregatita pentru asta(si chiar n-ai fost), asa ca trebuia sa bata si el niste apropouri sau ceva. Cum ti-am spus, lasa-l pe el sa te caute pentru ca tu nu ai gresit cu nimic si nici nu esti tu vinovata de aceasta situatie.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu te-ai speriat ca sa nu vada maicata penisul aluia, conectativa si vorbiti subiectul din trecut.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ii fileaza o lampa.

| Crisu a răspuns:

@Reek54 Intr-adevar este vorba si despre cele 2 persoana. Poate ca nu am dreptate, poate ca tin. Dar cel putin eu, nu cunosc nici o persoana care sa fi rezistat in relatie la distanta.

| Zenithf a răspuns:

O relatie serioasa implica in final si sexul, acum poate mie sau altuia i se pare deplasat felul in care a adus vorba de aceasta problema, dar o veti descurca voi. Discuta cu respectivul si lamureste-te cu el.

| AndaWest a răspuns:

E putin cam obsedat,scuze ca iti spun,si ar trebui sa il lasi balta, un baiat care te iubeste nu ar face asta niciodata, si daca ar vrea sa faca chestii din astea cu tine te-ar lua cu binisorul

| Reek54 a răspuns:

Bine... el a gresit pentru ca a facut direct fapta. straight face putea sa deschida un subiect despre asta cum a zis Crisu... sau eu stiu sa vorbiti fata in fata mai bine nu la web. straight face
Daca chiar il iubesti. contacteazal si spune-i ca nu ai fost pregatita... comunicati mai mult
Si nu e adevarat ca relatiile la distanta nu tin.
Nu e vorba de distanta ci de cele 2 persoane.

| anonimul_1506 a răspuns:

Uite ce e e clar ca relatiile la distanta nu merg nici odata! Si oricum sa iti arate penis? e clar de ce dobitoc te-ai indrogastit! Nu mai te gandi la el! e un bou!