| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, este un baiat pe care pot spune ca il iubesc si de 2 saptamani imi da semne ca simte la fel ne distram impreuna, radem, se da la mine, vorbeam des pe mess insa nu stiu cum sa adus vb ca a intrebat cineva de ce nu ne combinam sau ceva de genu si el a zis ca pur si simplu nu vrea iar acum in vacanta nu mia mai dat nici un semn de viata...nu stiu ce sa cred daca chiar tine la mine sau doar isi bate joc... dau funda pentru cel mai bun sfat

Răspuns Câştigător
| Balonash_1618 a răspuns:

Poate nu te place atat de mult incat sa fiti impreuna, insa daca u consideri ca te place si daca il placi si tu pe el lupta pentru el(ca asa e frumos)poate doar se "lasa " greu.Incearca sa vb cu el sa ii spui sentimentele tale si sa il intrebare ce parere are despre tine.Intrb daca poate fi ceva intre voi si spune-i sa iti dea o sansa pntru ca tu chiar il iubesti si ai dreptul la o sansa, iar daca iti da o sansa, profita de ea la maxim(iti spun din proprie experienta)crying sper ca te.am ajutat. funda?smug

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si mie la fel mi s-a intamplat happy aceeasi poveste, iar acum sunt cu el. Pune un prieten sal intrebe si el o sa zica nu stiu, dupa va zice daa mi asa mi s-a intamplat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca trebuie sa-l lasi si sa-i demonstrezi ca esti "the best" dintre toate fetele... apoi el va cadea la picioarele tale! doar, asa fac baietii cucuietzii! nu-si dau seama ce-au in fata ochilor.pa