| deeeeea1 a întrebat:

As avea si eu o nelamurire daca se poate sa ma ajutati:-s.Ieri am facut sex cu prietenul meu protejat.La terminarea actului sexual am vazut ca prezervativul iesise putin.Am simti un lichid, dar nu am putut vedea ce e. Ce poate fi? oare sa fie lubrifiantul? sau prezervativul s-a rupt? Nu stiu ce sa fac sa iau pilula de a2a zi? Mentinez ca ciclul trebuie sa-mi vina azi sau maine.deci nu eram in perioada fertila.Va rog sa imi raspundeti.am nevoie de niste sfaturi.Multumesc mult!:*

Răspuns Câştigător
| SociallyDepressed a răspuns:

Tu trebuie sa stii daca e nevoie sa iei pilula de a 2-a zi pentru ca noi nu putem sa-ti spunem exact deoarece nu am fost acolo si nu stim ce si cum s-a intamplat.