| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare am facut o cu prietenul meu dar in timpul actului sexual s a rupt prezervativul ne am dat seama si am incetat actul sexual, eu nu eram in perioada fertila pot ramane insarcinata?

5 răspunsuri:
| candora a răspuns:

Nu-s sanse mari, dar sint. Spermatozoizii sint prezenti si in lichidul preejaculator ce era in prezervativ si traiesc 3-4 zile dupa contact in corpul femeii. Deci nu-ti ofer acum o consultatie ginecologica sigura, insa iti spun ca poti ramine insarcinata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am nevoie de un raspuns rapid va rog!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar daca el nu a ejaculat deloc?

| sonia_9356 a răspuns:

Daca nu a eliminat sperma dupa ce s-a rupt prezervativul nu e nimic happy asa am citit si eu big grin in reviste happy da logic nu are ce sa se intample happy

| sylver_8545 a răspuns:

Sigur ca poti ramane insarcinata.