| anonim_4396 a întrebat:

AS dori o cura in care sa slabesc 5 kg intr-o saptamana, se apropie balul bobocilor... happy, as dori ceva care sa functioneze cu adevarat, care a mai fost incercat...

scuzati categoria happy dar e cea mai accesata oh go on.

5 răspunsuri:
| sylar2007 a răspuns:

Ba poti, mananca salate si pui la gratar, plus alearga cel putin 2 ore pe zi.nu manca fructe,paine,prajeli, orice are grasime, si FARSA DULCIURI.dar tine minte asta degeaba ai grija la ce mananci daca nu faci si exercitii fizice

| MyFirstLove a răspuns:

Intr-o saptamana nu poti sa slabesti mai mult de 2 maxim, maxim 3 kg happy

| FericituIndragostit a răspuns:

5 kile e mult intr-o spatamana.Dar se poate dar trebuie sa faci ce au facut tipi de la marele castigator.
Alearga muulllttt bea multa apa.Fa-ti un program cu alergatu si exerctilt fizice.Manca produse cu putine calori fara cipsuri,cola, etc. Produse facute de om. Vezi u cum faci.
Dar nu te gandi ca un evemiment iti contreaza viata, ci viata iti contureaza evenimentle
Succes.

| Banannie a răspuns:

Eu am facut asa : o zi doar legume, una doar fructe, una doar branzeturi si una doar carne. Sau pe culori: astazi doar legume verzi, maine doar legume rosii si blah blah blah, intelegi tu. cert e ca dupa vreo cinci zile deja eram alt om, dar eu sunt mereu la dieta. Acum fiecare are organism unic nu stiu daca la tine va functiona sau nu.

| Banannie a răspuns:

Aaa si 5 kg intr-o saptamana e putin cam mult, nu cred ca se poate asta doar daca nu ai cumva 90 de kg atunci se poate