| ፚᏬፚᏬ a întrebat:

Am auzit pe la scoala ca im 2012 va fi sfarsitul lumii! Este adevarat? Scuzati categoria asta e cea mai accesata!

Răspuns Câştigător
| catalin911_1288 a răspuns:

Pai sa-ti raspund la intrebare mai pe logica:1. Sfarsitul lumi nimeni nu stie cand va fi.2. 2012 este doar un film din care sau zvonit multe minciuni.3.Ar mai fi o chichita, un meteorit care se indreapta catre planeta noastra dar sa nu iti faci nici o grija deoarece :a)planeta se invarte deci daca doamne fereste meteoritul loveste planeta va lovi in apa.b)luna se roteste in jurul planetei deci s-ar putea sa se loveasaca de luna iar luna s-ar apropia de noi doar cu cateva sute de kilometri deci cam 2% din drumul pana pe luna.c)planeta se invarte in jurul soarelui si no sa se loveasca de noi.

1.50%sanse
2.20% sanse
3.40%sanse

3 răspunsuri:
| barbiedoll_2931 a răspuns:

Nu e adevarat... au zis ca nu mai e in 2012 acum cica e in 2022 dar eu nu ii cred pentru ca atunci cand trebuie sa murim, murim pur sh simplu nu stim data sh nici varsta

| cris_7778 a răspuns:

Nu e adevarat... adica nimeni nu poate sti asta...

| alessia_3025 a răspuns:

Iubita mea, e mult de vorbit pe tema asta, dar ca sa ti raspund pe scurt nu uita ca Dumnezeu ne iubeste si nu ne ar face rau.Va fi un sfarsit al raului nu al lumii.In biblie scrie ca nimeni nu stie exact cand va fi dar tu sa nu uiti ca Dumnezeu ne iubeste si nu ai de ce sa te temi.