| boomoom a întrebat:

as dori sa aflu si eu care este treaba cu ``illuminati``! am tot auzit despre asta, la vedete etc si nu prea am inteles mare lucru.despre ce e vorba?

Răspuns Câştigător
| FataCareRadeDinOrice a răspuns:

Iti zic. ceva neinteresant. Si sa nu te uiti la filmuletele alea proaste de pe youtube ca alea pot sa ti le fac si eu cand ma gandesc noaptea la "filmele" mele.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Citește: http://ro.wikipedia.org/wiki/Ilumina%C8%9Bii
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce treaba are cu categoria asta? posteaza unde trebuie. doar nu vrei sa ti-o tragi cu iluminatii!