| X0xo a întrebat:

As dori sa imi cumpar in curand Nokia C3. Imi puteti da niste sfaturi? Este bun? Merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Alexandra_4682 a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea merita cumparat, bateria tine cam 5 zile, plus ca are un design frumos happy

1 răspuns:
| krytzu a răspuns:

Buna am eu un telefon Nokia c3 are aproape o saptamana si este cumparat din magazin am si garantie de 2 ani la el,incarcator,casti factura, garantie, cutie si manuale.pe factura scrie clar data cumpararii.pret 350.detalii 0 7 8 4 7 4 0 0 0 6