| MyYLife a întrebat:

As dori sa ma ajutati:NU stiu ce se intampla cu baiatul cu care sunt impreuna! Adica se schimba de la o zi la alta.De exemplu:astazi vreo 3 ore la scoala nici nu ma bagat in seama iar dupa ce am iesit de la ore a inceput sa ma sarute sa ma cuprinda si a venit cu mine pana acasa.Asa face aproape in fiecare zii odata parca suntem cei mai ferciti oameni iar odata parca ne-am despartit sau ceva de genu. El imi spune cam tott timpul si pe mess ca ma iubeste.Aseara cand am intrat pe mess am inceput sa vorbim despre relatia noastra si i-am spus ca va fi cazu sa ne despartim. El m-a sunat pe telefonul meu si ma implorat sa nu ma despart de el Iar atunci cand ma implorat i-a venit sa planga iar eu i-am spus ca nu ma despart de el.Sincer si mie mi-a venit sa plang. El este un baiat mai rebel deoarece fumeaza la scolaa nu prea invata pentru ca sa alaturat unei gasti din scoala. El mia jurat la telefon ca niciodata nu a implorat o fata sa nu se desparta de el.Recunosc ca se mai da si pe la unele fete de la scoala. E gelos si pe mine pentru ca pe hi5 2 baieti imi scriu comentari mai neobisnuite dar ei sunt indragostitide mine. dIN CAUZA GELOZIEI LUI MAM CERTAT SI CU UN COLEG DE LA SCOLA pentru. ca mi-a spus sa-i dau ignor deoarece a vazut cum se da la mine. Ce pot sa fac? Ma mai iubeste sau is bate joc? Sfatuiti-ma va rog:X

5 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Pfff...uh nu vezi sau care e problema? Cum adica daca te mai iubeste? straight face Gandeste si uh logic... no talking Cum sa nu te iubeasca!? Deschide ochii!

| nikol a răspuns:

Primul lucru.Nu il lasa sa iti controleze viata adica ce de acum sa ii dai si ig la colegi? Si la scoala nu te baga in seama probabil din 2 lucruri ori ii e rusine de tine ori nu stiu colegii de tine si el nu vrea sa ii zica. Daca te iubeste nu ar trebui sa faca faze din astea la scoala sa nu te bage in seama de parca nu ai exista. Vorbeste cu el clarifica lucrurile zii ca daca nu se schimba cu parere de rau chiar te desparti de el.Si gelozia e foarte rea se pot ajunge la lucruri rele.nu merita sa stai cu un baiat care face uneori pare indiferent. Ceva de genul asta a patit si sora mea si tot zicea ca se shimba si o mintea mereu asa ca ai grija sa nu suferi din cauza lui.

| FlaviaLove a răspuns:

Cred ca te iubeste deoarece baietii. mai smecheri si asa.happy nu prea stau sa se roage de fete decat daca chiar tin la ele. asa casmug sincer cred ca te iubeste
succes in relatie:*

| MyYLife explică:

Colegii si cei din jur stiu ca sunt cu el impreunalove struck

| MyYLife explică:

Colegii si cei din jur stiu ca sunt cu el