| MyYLife a întrebat:

As dori sa ma ajutati:NU stiu ce se intampla cu baiatul cu care sunt impreuna! Adica se schimba de la o zi la alta.De exemplu:astazi vreo 3 ore la scoala nici nu ma bagat in seama iar dupa ce am iesit de la ore a inceput sa ma sarute sa ma cuprinda si a venit cu mine pana acasa.Asa face aproape in fiecare zii odata parca suntem cei mai ferciti oameni iar odata parca ne-am despartit sau ceva de genu. El imi spune cam tott timpul si pe mess ca ma iubeste.Aseara cand am intrat pe mess am inceput sa vorbim despre relatia noastra si i-am spus ca va fi cazu sa ne despartim. El m-a sunat pe telefonul meu si ma implorat sa nu ma despart de el Iar atunci cand ma implorat i-a venit sa planga iar eu i-am spus ca nu ma despart de el.Sincer si mie mi-a venit sa plang. El este un baiat mai rebel deoarece fumeaza la scolaa nu prea invata pentru ca sa alaturat unei gasti din scoala.Colegi si cei din jur stiu ca suntem impreuna pentru ca ne-am sarutat deatatea ori in fata lor. El mia jurat la telefon ca niciodata nu a implorat o fata sa nu se desparta de el.Recunosc ca se mai da si pe la unele fete de la scoala. E gelos si pe mine pentru ca pe hi5 2 baieti imi scriu comentari mai neobisnuite dar ei sunt indragostitide mine. dIN CAUZA GELOZIEI LUI MAM CERTAT SI CU UN COLEG DE LA SCOLA pentru. ca mi-a spus sa-i dau ignor deoarece a vazut cum se da la mine. Ce pot sa fac? Ma mai iubeste sau is bate joc? Sfatuiti-ma va rog:X

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prietenul tau deja e dus cu sorcova nu mai crede in plansul lui ca minte oricum (poate a folosit ceapa sa ii dea lacrimi la telefon) imitand rasuflarea nasului bla bla. Caz inchis.

| Brain_1291 a răspuns:

Trebuie sa pui in balanta relele si bunele. daca esti fericita asa, ramai cu el. daca ai impresia ca nu esti fericita cu el sau poti fi si mai fericita singura (sau cu altcineva) lasa-l sa-si vada de drum. esti foarte tanara si pana la batranete vei mai avea o groaza de iubiti. nu lasa unul din ei sa-ti manance zilele aiurea ( decat in cazul in care il consideri marea ta dragoste. desi din cate ai zis nu prea cred ca e cazul)

| anonim_9113 a răspuns:

Cunosc un astfel de caz...el vrea sa isi impresioneze prietenii din gasca lui. apoi cand nu este cu ei, se intoarce la tine. sfatul meu...chiar daca iti este greu, pune punct relatiei si cauta-ti un baiat la care nu ii este rusine cu tine si sa se mandreasca cu tine.