| Maier_Briana_1995 a întrebat:

Bună, aș dori să mă dezvirginez cu iubitul meu, însă îmi e frica de durere, știu ca trebuie sa fi "uda" ca sa nu te doară atât de tare, însă dacă nu reușește îmi e enorm de frica sa nu mă doară.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care nu ai practicat masturbarea intravaginala si din acest motiv canalul din vaginul tau este extrem de stramt, cu muschii rigizi si lipsiti de elasticitate, prima penetrare va fi in mod sigur de la foarte la extrem de dureroasa indiferent de cat de lung si bine executat va fi preludiul. Tandretea, grija si incercarile partenerului de a te relaxa pe tine si cele de a-ti pregati vaginul printr-o umezire adecvata a acesteia nu pot provoca intinderea fibrelor musculare si largirea vaginului in asa masura incat patrunderea penisului sa nu provoace durere. Ar fi indicat ca inainte de sexul de dezvirginare, sa intretineti mai multe partide de petting cu multa masturbare intravaginala fiindca doar asa poti spera ca dezvirginarea sa nu devina o amintire foarte neplacuta. Succces!

1 răspuns:
| Zabbyel a răspuns:

El ar trebui sa-ti scoata acea "frica", din tine... explica-i sa te i@ usor, cu miscari line. sa te excite cateva minute love struck, apoi sa ti-L introduca incet happy relaxeaza-ti corpu, sau te v@ durea si mai tare(daca-i incordat), prin sarutari/atingeri mai ample