| Ionuca a întrebat:

As dori sa-mi spune-ti voi ce porecla pot sa-mi pun de la numele Ioana?

8 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Ioio

| pinkystyleツ a răspuns:

Iony

| Colla a răspuns:

Poreclele nu se pun se primesc. Daca iti pui o porecla nu o sa-ti spuna nimeni...insa daca cineva iti pune o porecla si spune o sa ti'o spuna la inceput ca o gluma si apoi se vor acomoda cu tine cu acea porecla

| Sabiiiii a răspuns:

Joanne; x

| Dumnezeul a răspuns:

Oni

| MaliceThemen a răspuns:

Hey!
Eu zic... Oana
Sper sa-ti placa
Pa-pa

| Camy333 a răspuns:

1)Iony
2)Ana
3)Ione
4)Ionicuta
5)Ionica

| Joky a răspuns:

Colla are dreptate. Dar daca totusi vrei. Yoyo. De exemplu porecla mea (Joky) pe care o am si la username mi-a dat-o fosta mea prietena(de la Joker). Asta pentru ca ii faceam niste trucuri cu carti foarte misto