| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu parerea fetelor despre foot fetish. Daca vi se pare ciudat...eu unu sunt obsedat sa satisfac femeile. Este ciudat?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

DonnaAlba aveti mai multe zone erogene http://www.csid.ro/sex/sexualitate/ghidul-zonelor-erogene-2780124/

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar daca-mi lingi picioarele, satisfactia este doar a ta, nu mea!
Cred ca nu prea intelegi conceptul de a satisface o fata/femeie, care necesita actiune mai intensa pe organele ei genitale, nu la degetele de la picioare. Iar pentru a satisface cu adevarat o femeie, trebuei sa detii tehnica de cunlingus sau sa ai un organ adevarat, pe care sa stii sa-l folosesti cu succes, ca sa obtii un orgasm vaginal.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Macar stai pe post de pres daca tot iti place asa mult.

| anonim2725 a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi poti spune te rog ce e aia, ce a zis el?

| AwGenetix a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa le lasam aria in pace.
oricum stai calm, viata lor va fi exact presu de la usa, asa ca..hai la o bere.

| AlexSalling a răspuns:

Si eu am asta cu Foot Fetish. Daca vad niste picioare urate imi vine sa vars.

Răspuns utilizator avertizat