| xyzttt a întrebat:

Stiu ca va părea ciudat ce am sa va întreb dar trebuie...
Am o prietenă(nu ne ascundem nimic) si nu stiu cum sa ii spun ca am un fetish(foot fetish), deoarece nu vreau sa afle si alte persoane.
Voi ce ati face?
Nu vreau sa-i ascund asa ceva dar mi se pare ciudat si sa ii spun.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era prietena nu ii ascundeai nimic. Fata de prieteni nu faci asa ceva.

| xyzttt explică (pentru anonim_4396):

Cum pot sa-i spun asa ceva? Fără sa par ciudat sau nu se poate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru xyzttt):

Nu prea ai cum sa zici asa ceva cu frumuselul. Doar ii zici si gata. Depinde de ea ce cum reactioneaza.

3 răspunsuri:
| Ove a răspuns:

"nu ne ascundem nimic"... Pai tocmai ii ascunzi. Nu vad ce necesitate ai sa ii spui lucrul asta intim. Dar daca tot mergi pe principiul ne spunem tot, fa-o repede