| BlondaTm a întrebat:

Buna as dori sa va intr ce se poate intampla daca mi-a intarziat stopu 8 zile?

3 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Daca ai facut sex, ai avea motiv de ingrijorare dar daca nu ai facut nimic poate fi o simpla racealawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic,daca nu ai facut sexhappy

| ilinca47 a răspuns:

Buna,daca ai avut relatii sexuale neprotejate,esti gravida,daca nu au fost neprotejate sau daca nu ai avut deloc e o dereglare hormonala si eu patesc din astea,n.o sa.ti zic acum sa te duci la doctor bla bla, da' daca sti ca ai avut contacte neprotejate, pentru linistea ta personala ia-ti un test de sarcina si fa.l ca sa fi sigura.succes!